Affenzahn Detský batoh veľký kamarát - Psík Dylan

Variant
Možnosti doručenia
Skladom
€49,90 / ks
Kategória: Batohy
Záruka: 2 roky
Značka: Affenzahn
Pohlavie: Dievča, Chlapec, Unisex

Roztomilý detský batôžtek v podobe zvieratka, ktorý sa okamžite stane miláčikom a praktickým doplnkom Vašich deti. Vhodný pre deti od 3 - 5 rokov.

Affenzahn veľký kamarát, je nielen krásny detský batoh, ale aj úžasná edukačná hračka, ktorú si Vaše dieťatko ihneď obľúbi. Roztomilý detský batôžtek v podobe zvieratka, sa okamžite stane miláčikom a praktickým doplnkom, ktorý bude sprevádzať Vaše dieťa všade kam pôjde. 

Zvieratká pochádzajú z celého sveta, a každé má svoje vlastné špeciálne schopnosti a talent! Nechajte deti samé objavovať tieto schopnosti, prostredníctvom hry s týmto úžasným detským plecniačikom. Vďaka roztomilým detailom, ktoré milujú pozornosť, si deti rozvíjajú jemnú motoriku a nikdy sa nenudia! Môžu vytiahnuť jazyk, zakryť očko, alebo sa baviť s pohyblivými rúčkami.

Affenzahn batôžtek je jednoducho miláčik, ktorý sa vždy postará o skvelú zábavu

Je veľmi ľahký, pohodlný a bol navrhnutý tímom odborníkov, takže sa nemusíte strachovať o bezpečnosť Vašich ratolesti. Vyrobený je z kvalitných materiálov, ktoré sú certifikované, odolné a nepremokavé. Na zadné časti plecniačikov sú použité príjemné mäkké materiály, ktoré vďaka priedušnosti zabezpečia, aby sa Vaše dieťa nepotilo. Maximálny komfort dieťaťa podporia nastaviteľné mäkké ramenné popruhy a predelené vrecko, pomôže udržať v batôžteku priehľadnosť a poriadok. Affenzahn batoh má tiež zosilnené putko, ideálne pre zavesenie na háčik vešiaka doma, alebo v škôlke. Výška hrudného popruhu je tiež nastaviteľná, takže  zostane pevne pripevnený na pleciach drobca a desiatník je v bezpečí aj pri najdivokejších dobrodružstvách. Predelené vrecko v strede, dva malé vrecúška vpredu pomôžu udržať v batôžteku priehľadnosť a poriadok.  Vďaka reflexným prvkom, budú Vaše deti v bezpečí a viditeľné aj v tme.  

Batohy Affenzahn sú vyrobené z 50% recyklovaných PET fliaš.

 

Vek: 3-5 rokov

Objem: 8l

Rozmery: 20/12/31 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: