Doprava a platba / Shipping and payment

Kuriérska spoločnosť GLS

3,30€ - doručenie nasledujúci pracovný deň od odoslania zásielky. Objednávka prijatá/uhradená do 12:00 je odoslaná ešte v ten deň. Kuriérska spoločnosť Vás bude o pohybe zásielky informovať e-mailom a sms správou v deň doručenia. Zásielka je poistená. Pri dobierke nie je možná platba kartou.

 

Zásielkovňa

2,30€ - doručenie do 1-2 pracovných dní od odoslania zásielky, na Vami zvolené výdajné miesto. Objednávka prijatá/uhradená do 11:30 je odoslaná ešte v ten deň. Po odovzdaní balíka Zásielkovni Vám príde potvrdzujúci e-mail a sms správa, ktorá bude obsahovať číslo zásielky. Keď bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a sms spolu s heslom. Zásielka je poistená. Pri dobierke nie je možná platba kartou.

 

Slovenská pošta

2,40€ - doporučená zásielka, 2.trieda - doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky. Zásielka je odoslaná doporučene, 2.triedou. Zásielka nie je poistená.

Predajca nenesie zodpovednosť za stratu alebo poškodenie zásielky Slovenskou poštou.

1,30€ - obyčajná listová zásielka, 2.trieda - doručenie do 2 pracovných dní. Zásielka je odoslaná obyčajne, bez podacieho čísla a možnosti sledovať zásielku. Tento spôsob dopravy je na vlastnú zodpovednosť zákazníka.

Predajca nenesie zodpovednosť za stratu alebo poškodenie zásielky Slovenskou poštou.

 

Zásielkovňa / Česká republika

3,00€ - doručenie do 2 pracovných dní na Vami zvolené výdajné miesto. Po odovzdaní balíka Zásielkovni Vám príde potvrdzujúci e-mail a sms správa, ktorá bude obsahovať aj číslo zásielky. Keď bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a sms spolu s heslom. Pri objednávke tovaru nad 80€ - doprava ZDARMA.

 

Rakúsko / Austria

4,00€ - doručenie do 2-3 pracovných dní kuriérom na adresu zákazníka. Po odovzdaní balíka prepravnej spoločnosti Vám príde potvrdzujúci e-mail. Balík Vám na adresu doručí kuriér prepravnej spoločnosti. Pri objednávke tovaru nad 90€ - doprava ZDARMA.

4,00€ - delivery door to door 2-3 working days. After sending the package you will receive confirmation email. Order over 90,00€ free shipping.

 

Doprava EÚ / EU Shipping

Country :

Rakúsko / Austria - 4€

Bulharsko / Bulgaria - Speedy - 7,00€

Chorvátsko / Croatia - Croatia Post - 6,90€

Dánsko / Denmark - Post Nord - 10,00€

Estónsko, Litva, Lotyšsko / Estonia, Lithuania, Latvia - Omniva - 8,00€

Fínsko, Švédsko, Nórsko / Finland, Sweden, Norway - Post Nord - 16,00€

Francúzsko / France - Colissimo - 9,00€

Írsko / Ireland - Hermes - 9,50€

Taliansko / Italia - GLS - 9,00€

Nemecko / Germany - DHL - 6,00 €

Maďarsko / Hungary - Csomagküldő - 3,00€

Poľsko / Poland - Przesylkownia - 3,00€

Slovinsko / Slovenia - DPD - 7,00€

Španielsko / Spain - 12€

Švajčiarsko / Switzerland - Swiss Post - 14,00€

Ukrajina / Ukraine - Rosan - 6,00€

Anglicko / United Kingdom - Royal Mail - 10,00€

 

Balíky posielame aj do iných krajín. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na našom e-maily / eshop@maxatko.sk / a dohodneme ďalší postup ako Vám čo najrýchlejšie a najlacnejšie doručíme Vašu objednávku.

We also send the packages to other countries. If you are interested, please contact us on our e-mail ( eshop@maxatko.sk ) and we will agree on the next procedure as we deliver your order to you as quickly and cheaply as possible.

 

Osobný odber

Zdarma - odber je možný iba v našej kamennej predajni Maxatko - barefoot obuv pre deti, Štefánikovo námestie 21, 052 01 Spišská Nová Ves. O stave Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť počas otváracích hodín, do 2 pracovných dní. 

 

Platba kartou 

pre platbu kartou vyberte možnosť "Online platba - Platba kartou - GP Webpay" - automaticky budete presmerovaný na platobnú bránu. Akceptujeme platobné karty VISA / VISA Electron, MasterCard, MAESTRO, Diners/Discover

 

Bankový prevod

bankovým prevodom na účet - FIO Banka

IBANSK64 8330 0000 0021 0148 5026

BIC(SWIFT)FIOZSKBAXXX

Meno účtu - IRACO s.r.o.

Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky ! Tovar odosielame po pripísaní peňažných prostriedkov na náš účet. Prevod medzi bankami môže trvať 1 - 2 pracovné dni.

 

Hotovosť

pri osobnom odbere v našej kamennej predajni môžete zaplatiť hotovosťou, alebo platobnou kartou. 

 

Dobierka

1,20€ - za objednaný tovar môžete zaplatiť pri prevzatí kuriérovi DPD, Slovenskej pošte, alebo na výdajnom mieste Zásielkovne. Služba "Dobierka" je štandardne spoplatnená. Pri dobierke nie je možná platba kartou.

 

 

Posledná aktualizácia: 25.04.2021

maxatko podpis