Frii of Norway Lunch Box Purple

Variant
Možnosti doručenia
Skladom
€21 / ks
Kategória: Lunch box
Záruka: 2 roky
Značka: Frii of Norway
Pohlavie: Dievča
Frii of Norway Lunch Box Purple
Novinka Tip
Super cool obedár, ktorý má vo vnútri aj izolačnú vrstvu. 
 
Textilný obedár je praktický, ľahký a zmestí sa do neho všetko príslušenstvo na obed. Chlieb a ovocie je možné umiestniť rovno do vnútra a samozrejme je tu miesto aj na jogurt! Priečinky vo vnútri sú prichytené na suché zipsy, a tak ich môžete, ale aj nemusíte použiť.
 
Praktické vrecko so zipsom z vonkajšej časti možno využiť na lyžicu alebo iné drobnosti. Na zadnej strane je zas praktická menovka. Box má integrované reflexné prvky a ladí s taškou.
 
Genialita tohto obedového boxu v porovnaní s tradičnými obedármi je v tom, že môžete mať so sebou teplé alebo studené jedlo a bude to mať izolačný efekt - ako malá chladiaca taška. Ideálne na udržiavanie teploty jedla počas obeda v škole. Pravdepodobne bude aj obľúbeným doplnkom na pláži v horúcich letných dňoch!


Tašky a doplnky Frii of Norway spĺňajú vysoké environmentálne štandardy REACH pre detské výrobky a neobsahuje škodlivé chemické látky. 

Starostlivosť: čistite vlhkou utierkou, v prípade veľkého znečistenia môžete oprať na jemnom programe v práčke na 30°C, použite prosím gélový prášok a nízke otáčky. Nepatrí do sušičky prádla, ani na priamy zdroj tepla.  

Objem: 1,4 litra

Rozmer: 20 x 14,5 x 7,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: