Be Lenka Zimné barefoot ponožky Bodky - Čierno-sivé

Veselé teplé zimné ponožky.

Variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 808Z /35- 808Z /39- 808Z /43- Zvoľte variant
€7,99 / ks
Kategória: Ponožky a pančušky
Značka: Be Lenka
Pohlavie: Dievča, Chlapec, Muž, Žena, Unisex
Be Lenka Barefoot ponožky Čierno-sivé - Bodky
Novinka Tip
Jedinečné zimné barefoot ponožky vyrobené na Slovensku. Ergonomicky tvarované barefoot ponožky, ktoré vašim nohám zaručia maximálny pocit slobody a udrží ich v teple. Be Lenka ponožky vaše prsty na nohách neobmedzujú a vy si môžete naplno užívať chôdzu v barefoot obuvi aj v chladnom počasí. Očaria vás prémiovou kvalitou a štýlovými designom ktorý podčiarkne vašu výnimočnosť.
 
Be Lenka barefoot ponožky majú jedinečný tvar, ktorý sa maximálne prispôsobí vašej nohe. Sú utkáné z hrubšieho materiálu ktorý udrží vaše nohy v teple a vďaka veselej ilustrácii zvýraznia vašu výnimočnosť a spríjemnia každý deň. Ponožky sú veľmi príjemné na dotyk vďaka vysokému podielu prémiovej česanej bavlny. Všetky použité materiály pri ich výrobe sú testované, neobsahujú škodlivé látky a sú tak 100% bezpečné pre vaše zdravie ako aj pre životné prostredie.

Najviac namáhané miesta ako špička a päta sú spevnené a teda odolnejšie ako zvyšok ponožky. Extra plochý a jemný šev medzi špičkou a zvyškom ponožky či komfortný vrchný lem robí ponožku takmer neviditeľnou a svojim prevedením je tak zároveň vhodná aj pre diabetikov.

Ponožky sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku. Podporujeme tradičnú výrobu ponožiek našimi odborníkmi v regióne a veríme, že podpora lokálnych výrobcov má priaznivý dopad na celú spoločnosť.