SmellWell Sensitive - Deodorizér XL

Vankúšiky, ktoré pohlcujú smrad a vlhkosť.

Variant
Vypredané Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1806/MOD 1806/SIV 1806/ZEL Zvoľte variant
€15 €15 od €15 - –20 % –20 % až –20 % €15 / ks €12 / ks €12 / ks od €12 / ks
Kategória: Starostlivosť o topánky
Značka: SmellWell
SmellWell Sensitive - Deodorizér XL
Tip
€15 €15 od €15 - –20 % –20 % až –20 %

SmellWell je švédskou inováciou - skvelým riešením pre zapáchajúce topánky, športovú výstroj, batohy, interiér auta a pod. Absorbuje vlhkosť, znižuje zápach, zanecháva čerstvú vôňu. SmellWell Active je navrhnutý ako dve farebné vrecká, ktoré vyzerajú a voňajú fantasticky.Vložte obe vrecká do topánok (po jednom vrecku do každej topánky) a nechajte ich počas noci absorbovať vlhkosť a odstrániť zápach.

Nasledujúce ráno budú vaše topánky suché a bez zápachu.SmellWell nefungujú len na báze prekrytia zápachu peknou vôňou. Oni napomáhajú prevencii pred rozmnožovaním baktérií, ktoré zápach v skutočnosti spôsobujú. A to tak, že z topánok alebo športovej výstroje absorbujú vlhkosť, ktorá vytvára ideálne prostredie pre tvorbu baktérií.

Vo vankúšiku z materiálu Microfiber, ktoré je nafarbené prírode nezávadnými ekologickými farbami, sa nachádza zmes zo švédskou tajnou formulkou. Je to zmes aktívneho bambusového uhlia, minerálov a absorbentov v určitom pomere s pridaním čerstvej vône.Vhodné pre všetky typy obuvi.Trvanlivosť do 6 mesiacov.Dizajnované vo Švédsku.Deodorizér SmellWell - 2ks v jednom balení. SmellWell Sensitive je bez vône.