Výmena a vrátenie tovaru

 Vrátenie tovaru

Tovar je možné vrátiť najneskôr do 14 dní od jeho prevzatia - nepoškodený, nenosený v exteriéri, s pôvodnými visačkami a riadne zabalený

-  tovar na vrátenie môžete odoslať :

1) - cez Zásielkovňu, službou Spätná zásielka. Táto služba je spoplatnená sumou 1,80€. Spätná zásielka poslaná z Českej republiky je spoplatnená sumou 2,70€. Tovar riadne zabaľte a odneste do najbližšej pobočky Zásielkovne. Obsluhe nadiktujte kód nášho eshopu 93471616, tá vytlačí štítok a nalepí ho na balík. Pri podaní nič neplatíte. Suma za odoslanie balíka Vám bude odrátaná zo sumy vráteného tovaru. Využitím tejto služby súhlasíte s podmienkami.

2) - doporučenou poštou na adresu Jana Čipkalová, Strojnícka 2675/5, 05201 Spišská Nová Ves. Tovar zaslaný na dobierku nebude predávajúcim prebratý. 

 

Kupujúci znáša náklady spojené s vrátením tovaru predávajúcemu, a to i v tom prípade, ak tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu obvyklou poštovou cestou. Právo od kúpnej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní od prevzatia tovaru zakúpeného na Eshope - ku zachovaniu lehoty stačí, ak kupujúci vykoná prehlásenie predávajúcemu, ktorým informuje o svojom odstúpení od zmluvy - emailom na eshop@maxatko.sk.

Ak kupujúci zvolí iný než najlacnejší spôsob dopravy/dodania tovaru, ktorý predávajúci ponúka, vráti predávajúci kupujúcemu náklady na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu spôsobu dodania tovaru.

Ak kupujúcemu pri objednávaní vznikol nárok na dopravu zdarma a  predávajúcemu vracia celú objednávku alebo iba časť tejto objednávky, bude mu vystavený dobropis, kde bude zarátaná aj doprava, keďže podmienky nároku na dopravu zdarma nesplnil.

K tovaru je potrebné priložiť faktúru, alebo jej kópiu, formulár na vrátenie tovaru, kde je potrebné uviesť číslo účtu, na ktorý chce kupujúci peniaze zaslať, prípadne údaje o tovare, za ktorý ho chce kupujúci vymeniť. Ďalej je potrebné uviesť telefonický a e-mailový kontakt na kupujúceho.

V prípade, že vyššie uvedené podmienky nebudú kupujúcim splnené, tovar bude vrátený kupujúcemu späť na jeho náklady.

Peniaze budú kupujúcemu zaslané na účet najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy.

Tovar zakúpený v kamennej predajni nie je možné vrátiť. Žiadny právny predpis nepriznáva kupujúcemu ako spotrebiteľovi nárok na bezdôvodné vrátenie tovaru zakúpeného v tzv. kamennom obchode. Ak predávajúci takúto možnosť (prípadne možnosť výmeny tovaru za iný tovar) spotrebiteľovi ponúka, činí tak nad rámec svojich povinností. Nárok na bezdôvodné vrátenie alebo výmenu tovaru nie je právne vymáhateľný.

 

Výmena tovaru

 

Ak vášmu dieťaťu nesadnú zakúpené topánky (veľkosť, značka) a chcete ich vymeniť, pošlite nám ich na vrátenie a zároveň si prosím urobte v našom eshope novú objednávku. 

Tovar na vrátenie musí byť riadne zabalený, s pôvodnými visačkami (ak boli súčasťou balenia), zároveň tovar nesmie byť používaný, poškodený, či upravovaný. 

Tovar pošlite na adresu : 

Jana Čipkalová, Strojnícka 2675/5, Spišská Nová Ves 05201 spolu s riadne vyplneným formulárom na vrátenie. Vo formulári je potrebné uviesť bankové spojenie IBAN, na ktorý budú, po doručení pôvodného tovaru, vrátené peniaze. Tovar neposielajte ho na dobierku! Nebude prebratá.

Formulár na výmenu, vrátenie tovaru

 

Záznamy neboli nájdené...