Stonz Linerz Ivory - vložky do Stonz Booties Toddler

Ideálny doplnok k topánočkám Stonz Booties sú tieto zatepľovacie vložky Linerz. Vložte ich do topánky pre extra zateplenie a maximálne pohodlie. Sú univerzálne pre dievčenské aj chlapčenské vzory a zaručene udržia malé nôžky v teple, suchu a pohodlí. Vysoko kvalitné zatepľovacie vložky: Sherpa fleece pridáva ďalšiu vrstvu tepla do topánočky Stonz Booties.

Vrchnú časť zatepľovacej vložky Linerz môžete buď vyhrnúť von cez topánku alebo pre extra teplo ju nechajte pod nohavicou. Môžete prať v práčke, nechajte voľne usušiť. Vždy sa objednáva rovnaká veľkosť vložiek Linerz ako je veľkosť Booties!Topánky meriame s originálnou vložkou, meradlom plus12 a šírku digitálnym meradlom clevermess.

Variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 36/M 36/L 36/XL Zvoľte variant
€21,90 / ks
Kategória: Zimná obuv
Záruka: 2 roky
Značka: Stonz
Pohlavie: Dievča, Chlapec, Unisex
Šírka chodidla: Normálna, Široká
Typ: Barefoot

Ideálny doplnok k topánočkám Stonz Booties sú tieto zatepľovacie vložky Linerz. Vložte ich do topánky pre extra zateplenie a maximálne pohodlie. Sú univerzálne pre dievčenské aj chlapčenské vzory a zaručene udržia malé nôžky v teple, suchu a pohodlí. Vysoko kvalitné zatepľovacie vložky : Sherpa fleece pridáva ďalšiu vrstvu tepla do topánočky Stonz Booties. Vrchnú časť zatepľovacej vložky Linerz môžete buď vyhrnúť von cez topánku alebo pre extra teplo ju nechajte pod nohavicou. Môžete prať v práčke, nechajte voľne usušiť. Vždy sa objednáva rovnaká veľkosť vložiek Linerz ako je veľkosť Booties!Topánky meriame s originálnou vložkou, meradlom plus12 a šírku digitálnym meradlom clevermess.