Doprava a platba

Kuriérska spoločnosť GLS

4,00€ - doručenie nasledujúci pracovný deň od odoslania zásielky. Objednávka prijatá/uhradená do 12:00 je odoslaná ešte v ten deň. Kuriérska spoločnosť Vás bude o pohybe zásielky informovať e-mailom a sms správou v deň doručenia. Zásielka je poistená. Pri dobierke nie je možná platba kartou.

 

Packeta Slovakia

2,50€ - doručenie do 1-2 pracovných dní od odoslania zásielky, na Vami zvolené výdajné miesto. Objednávka prijatá/uhradená do 11:30 je odoslaná ešte v ten deň. Po odovzdaní balíka Zásielkovni Vám príde potvrdzujúci e-mail a sms správa, ktorá bude obsahovať číslo zásielky. Keď bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a sms spolu s heslom. Zásielka je poistená. Pri dobierke nie je možná platba kartou.

 

Slovenská pošta

2,70€ - doporučená zásielka, 2.trieda - doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky. Zásielka je odoslaná doporučene, 2.triedou. Zásielka nie je poistená.

Predajca nenesie zodpovednosť za stratu alebo poškodenie zásielky Slovenskou poštou.

1,30€ - obyčajná listová zásielka, 2.trieda - doručenie do 2 pracovných dní. Zásielka je odoslaná obyčajne, bez podacieho čísla a možnosti sledovať zásielku. Tento spôsob dopravy je na vlastnú zodpovednosť zákazníka.

Predajca nenesie zodpovednosť za stratu alebo poškodenie zásielky Slovenskou poštou.

 

Zásielkovňa / Česká republika

3,90€ - doručenie do 2 pracovných dní na Vami zvolené výdajné miesto. Po odovzdaní balíka Zásielkovni Vám príde potvrdzujúci e-mail a sms správa, ktorá bude obsahovať aj číslo zásielky. Keď bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a sms spolu s heslom. 

 

Rakúsko / Austria

4,50€ - doručenie do 2-3 pracovných dní kuriérom na adresu zákazníka. Po odovzdaní balíka prepravnej spoločnosti Vám príde potvrdzujúci e-mail. Balík Vám na adresu doručí kuriér prepravnej spoločnosti. 

4,50€ - delivery door to door 2-3 working days. After sending the package you will receive confirmation email. 

 

Doprava EÚ / EU Shipping

Country :

Rakúsko / Austria - 4,50€

Bulharsko / Bulgaria - Speedy - 7,00€

Chorvátsko / Croatia - Croatia Post - 6,90€

Dánsko / Denmark - Post Nord - 10,00€

Estónsko, Litva, Lotyšsko / Estonia, Lithuania, Latvia - Omniva - 8,00€

Fínsko, Švédsko, Nórsko / Finland, Sweden, Norway - Post Nord - 16,00€

Francúzsko / France - Colissimo - 9,00€

Írsko / Ireland - Hermes - 9,50€

Taliansko / Italia - GLS - 9,00€

Nemecko / Germany - DHL - 6,00 €

Maďarsko / Hungary - Csomagküldő - 3,00€

Poľsko / Poland - Przesylkownia - 3,00€

Slovinsko / Slovenia - DPD - 7,00€

Španielsko / Spain - 12,00€

Švajčiarsko / Switzerland - Swiss Post - 14,00€

Ukrajina / Ukraine - Rosan - 6,00€

Anglicko / United Kingdom - Royal Mail - 10,00€

 

Balíky posielame aj do iných krajín. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na našom e-maily / eshop@maxatko.sk / a dohodneme ďalší postup ako Vám čo najrýchlejšie a najlacnejšie doručíme Vašu objednávku.

We also send the packages to other countries. If you are interested, please contact us on our e-mail ( eshop@maxatko.sk ) and we will agree on the next procedure as we deliver your order to you as quickly and cheaply as possible.

 

Osobný odber

Zdarma - odber je možný iba v našej kamennej predajni Maxatko - barefoot obuv pre deti, Štefánikovo námestie 21, 052 01 Spišská Nová Ves. O stave Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť počas otváracích hodín, do 2 pracovných dní. 

 

Platba kartou 

pre platbu kartou vyberte možnosť "Online platba - Platba kartou - GP Webpay" - automaticky budete presmerovaný na platobnú bránu. Akceptujeme platobné karty VISA / VISA Electron, MasterCard, MAESTRO, Diners/Discover

 

Bankový prevod

bankovým prevodom na účet :

Banka : FIO Banka

Meno účtu / Account name - IRACO s.r.o.

IBANSK64 8330 0000 0021 0148 5026

BIC(SWIFT)FIOZSKBAXXX

Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky ! Tovar odosielame po pripísaní peňažných prostriedkov na náš účet. Prevod medzi bankami môže trvať 1 - 2 pracovné dni.

 

Hotovosť

pri osobnom odbere v našej kamennej predajni môžete zaplatiť hotovosťou, alebo platobnou kartou. 

 

Dobierka

1,40€ - za objednaný tovar môžete zaplatiť pri prevzatí kuriérovi DPD, Slovenskej pošte, alebo na výdajnom mieste Zásielkovne. Služba "Dobierka" je štandardne spoplatnená. Pri dobierke nie je možná platba kartou.

 

 

Posledná aktualizácia: 02.04.2022

maxatko podpis

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie