Doprava a platba

Doprava a platba

Pri objednávke nad 45,00 € doručenie ZDARMA

Pri objednávke nad 45,00 € doručenie zdarma - Zásielkovňou alebo DPD kuriérom

Kuriérska spoločnosť DPD

3,00 € - doručenie následujúci pracovný deň od odoslania zásielky. Objednávka prijatá do 12:00 je odoslaná ešte v ten deň. Kuriérska spoločnosť Vás bude o pohybe zásielky informovať e-mailom a sms správou. Zásielka je poistená. Pri dobierke nie je možná platba kartou ! 

Zásielkovňa

2,30 € - doručenie do 2 pracovných dní na Vami zvolené výdajné miesto. Po odovzdaní balíka zásielkovni Vám príde potvrdzujúci e-mail a sms správa, ktorá bude obsahovať aj číslo zásielky. Keď bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a sms spolu s heslom.

Ak si zvolíte túto možnosť doručenia, napíšte nám do poznámky v objednávke, adresu výdajného miesta Zásielkovne, kde si objednaný tovar prevezmete, prípadne kliknite na tento odkaz →"ZÁSIELKOVŇA" a vyberte si výdajné miesto (adresu výdajného miesta nám napíšte do poznámky pri objednávke).


Zásielkovňa - Rakúsko/Česká republika

4,00 € - doručenie do 2-3 pracovných dní na Vami zvolené miesto. Po odovzdaní balíka zásielkovni Vám príde potvrdzujúci e-mail a sms správa, ktorá bude obsahovať aj číslo zásielky. Keď bude Váš balík pripravený na vyzdvihnutie, dostanete e-mail a sms spolu s heslom.

Ak si zvolíte túto možnosť doručenia, napíšte nám do poznámky v objednávke, adresu výdajného miesta Zásielkovne, kde si objednaný tovar prevezmete.

 

Osobný odber

Zdarma - odber je možný iba v našej kamennej predajni Maxatko - barefoot obuv pre deti, Štefánikovo námestie 21, 05210 Spišská Nová Ves. O stave Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť počas otváracích hodín, do 3 pracovných dní. 

Platba kartou 

pre platbu kartou vyberte možnosť "Platba kartou - GP Webpay" - automaticky budete presmerovaný na platobnú bránu. Akceptujeme platobné karty VISA / VISA Electron, MasterCard, MAESTRO, Diners/Discover

Bankový prevod

bankovým prevodom na účet - FIO Banka

IBANSK64 8330 0000 0021 0148 5026

Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky ! Tovar odosielame po pripísaní peňažných prostriedkov na náš účet. Prevod medzi bankami môže trvať 1 - 2 pracovné dni.


Hotovosť

pri osobnom odbere v našej kamennej predajni môžte zaplatiť hotovosťou, alebo platobnou kartou (terminál POS v predajni) 

Dobierka

za objednaný tovar môžte zaplatiť pri prevzatí kuriérovi DPD*, Slovenskej pošte, alebo na výdajnom mieste Zásielkovne. Služba "Dobierka" je štandardne spoplatnená sumou 1,00 €. 

Pri dobierke nie je možná platba kartou !

 

* kuriérovi DPD je pri Dobierke možné zaplatiť iba HOTOVOSŤOU !

Posledná aktualizácia: 30.12.2019